Telefon: 609 184 033

Studio Mocy Drużyną Roku Mariusz Sportowcem Roku

Studio Mocy Drużyną Roku Mariusz Sportowcem Roku

W corocznym plebiscycie sportowym Tygodnika Korso i Gminy Kolbuszowa Studio Mocy nie dało szans rywalom. Klub Sportowy Studio Mocy, był nominowany w kategorii Drużyna Roku 2017, a nasz najlepszy zawodnik, Mariusz Brito, był nominowany w kategorii Sportowiec Roku 2017. W obu kategoriach znaleźliśmy się na najwyższym stopniu podium, co było dla nas pięknym ukoronowaniem udanego roku dla całej drużyny.

Mariusz Brito Sportowcem roku 2017

Przypomnijmy, że Mariusz jest dwukrotnym Mistrzem Polski w Trójboju Siłowym i wielokrotnym medalistą tych zawodów. Na swoim koncie ma również Mistrzostwo Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. W ubiegłym roku był również uczestnikiem Mistrzostw Europy oraz brązowym medalistą w drużynie na Mistrzostwach Świata. Na co dzień, Mariusz jest trenerem personalnym oraz trenerem drużyny Studio Mocy.

Studio Mocy Drużyną roku 2017

Klub Sportowy Studio Mocy w ciągu pół roku swojej działalności osiągnął niesamowity sukces na zawodach trójbojowych. Nasi zawodnicy zgarnęli, aż 22 medale w tym 3 drużynowe, a nasza najlepsza zawodniczka Magdalena Pytlak ustanowiła nowy rekord Polski w Martwym Ciągu – 145kg w kategorii 57kg. Nie spoczywamy na laurach. W tym roku mamy bardzo ambitne cele i chcemy poprawić zeszłoroczne osiągnięcia. O startach naszych zawodników będziemy informować na bieżąco.