Telefon: 609 184 033

Nowy grafik – odpalamy armaty :)

Już od 31 sierpnia świeżutki grafik z nowymi zajęciami …

Zmiany, zmiany, zmiany…

Już od poniedziałku 31 sierpnia 2020r. będzie obowiązywał nowy, odświeżony i powiększony grafik zajęć w Studio Mocy Kolbuszowa.

Salsa – Kolbuszowa

Na chwilę obecną łączymy wszystkie grupy poniedziałkowe i grupę czwartkową, tworząc jedną mocną ekipę. W zamian Panie otrzymują półtora godzinne zajęcia, które będzie prowadziła aktualnie Marta.

Zumba – Kolbuszowa

Zmieniają się godziny, ale wciąż 2 x w tygodniu podczas godzinnych zajęć, Ola będzie wyciskała z Was siódme poty. To kolejna propozycja taneczna, na którą zapraszamy wszystkie Panie, które uwielbiają połączenie tańca i fitnessu w rytm topowych hitów.

Duży wybór zajęć Fitness

Kasia i Tomek przygotowali dla Was zupełnie nowe zajęcia. Dla Pań, które już na wakacjach dołączyły do nas, nie będzie zaskoczeniem, że trzeba być gotowym na konkretny wycisk.

Dla osób, które preferują nieco spokojniejsze odmiany zajęć, zapraszamy do naszej specjalistki od Pilatesu w każdy wtorek na godzinę 20:00.

Trening dla dzieci

Nie zapominamy o naszych juniorach. Wakacje pokazały, że nie ma nic lepszego niż aktywny wypoczynek. Na zajęciach u Grzegorza sala pękała w szwach, a dzieci absolutnie nie mogły narzekać na nudę. Również w roku szkolnym kontynuujemy zajęcia dla juniorów. Zapraszamy w każdy wtorek i czwartek na godzinę 15:45.