Telefon: 609 184 033

Klub

Klub Sportowy Studio Mocy Kolbuszowa

Klub Studio Mocy prowadzi sekcję sportów siłowych. Największą sekcją jest Trójbój Siłowy, gdzie możemy pochwalić się wieloma Mistrzostwami Polski, Rekordami Polski, ale również udziałem w zawodach międzynarodowych. Klub wspiera w szczególności młode talenty, pomagając zawodnikom na każdym etapie przygotowań. Zapraszamy również wszystkich zawodników z Podkarpackiego oraz pobliskich województw do dołączenia do sekcji Trójboju Siłowego.

Rok 2019 Trójbój Siłowy

Marzec 2019 MP Juniorów do lat 18 i 23

Jakub Szewczyk kat +120 do lat 23 – 2 miejsce
Paweł Pleban kat 59 do lat 18 – 3 miejsce
Damian Kuśmierczak kat 83 do lat 23 – 🏆REKORD POLSKI MARTWY CIĄG Junior 23 – 271kg

Paweł Pleban kat 59kg do lat 18 – 3 miejsce trójbój, 3 miejsce martwy ciąg
Bartosz Bebło kat 66kg do lat 18 – 2 miejsce trójbój, 2 miejsce przysiad, 2 miejsce martwy ciąg

Czerwiec 2019 Puchar Polski w Trójboju Siłowym – Kielce

Magdalena Kwiatek Open do lat 23- 2 miejsce, seniorki kat 57kg – 1 miejsce, seniorki OPEN – 2 miejsce
Natalia Cwykiel kat 63kg seniorka – 2 miejsce
Natalia Kądziołka – Open do lat 23 – 3 miejsce
Klasyfikacja drużynowa seniorek – 1 miejsce
Grzegorz Mikuła – senior kat 105kg – 2 miejsce

Wrzesień 2019 Puchar Polski W Trójboju Siłowym Klasycznym – Skierniewice

Hubert Zaręba kat 83 (OPEN) do lat 20 – 1 miejsce i  🏆REKORD POLSKI w przysiadzie w kat 66kg do lat 20 – 193kg
Dominik Boczek kat 83 (OPEN) do lat 20 – 3 miejsce
Bartosz Szczepankiewicz – kat 83+ (OPEN) do lat 20 – 3 miejsce

Grudzień 2019 Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym – Spała

1. Bartosz Bebło u18 66kg – 1 miejsce, 3 miejsce OPEN u18, rekord Polski przysiad u18 – 225kg i wyrównany rekord u20, rekord Polski w martwym ciągu u18 i u20 – 235kg oraz rekord Polski w totalu u18 i u20 – 582,5kg

2. Bartosz Szczepankiewicz 1 miejsce u23 kat 105, 1 miejsce sernior 105, Rekord Polski w wyciskaniu 205kg, Rekord Polski Total 782,5

3. Hubert Zareba – 1 miejsce kat 66 u23

4. Magdalena Kwiatek – 1 miejsce u23 kat 66, 3 seniorki kat 66 i 3 Open w juniorkach

5. Martyna Depta – 2 miejsce seniorki kat 57

6. Kamil Bartuzel – 1 miejsce u18 kat 120

7. Kacper Olszowy – 3 miejsce u18 kat 105

8. Bartłomiej Stania – 2 miejsce senior kat 59

9. Drużynowo srebro – u18 Juniorzy: Maciej Ziajor, Bartosz Bebło, Kacper Olszowy, Kamil Bartuzel

10. Drużynowo srebro – u23 Juniorzy: Marek Fila, Bartosz Szczepankiewicz, Jakub Brudek, Piotr Darłak, Hubert Zaręba

Grudzień 2018 MP Trójbój Siłowy

1. Anna Mazan kat 52 – 1 miejsce juniorki, 2 miejsce seniorki, próba rekordu Polski w przysiadzie, brakło bardzo niewiele, ale niedługo poprawimy z nawiązką
🏆REKORD POLSKI MARTWY CIĄG Junior 23 – 222,5kg
8. Damian Kuśmierczak – kat 83 2 miejsce, próba bicia rekordu w MC – tym razem nieco brakowało , nie udało się powtórzyć sukcesu z ostatnich zawodów

Maj 2017:
Magdalena Pytlak w swoim debiucie na Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16 i lat 20 w Trójboju Siłowym Klasycznym zajęła 2 miejsce w kat. 63kg

Czerwiec 2017:
Mariusz Brito wygrał w kategorii do 74kg, a Paweł Wyparło zajął drugą pozycję w swoim debiucie w kategorii do 66kg.

Październik 2017:
W dniach 6-8 października 2017r. odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym.

Udało się nam zdobyć, aż dwa złote medale, dwa brązowe i brąz za drużynówkę kobiet. Mistrzynią Polski w kat. 57kg została Magdalena Pytlak, jednocześnie ustanawiając nowy rekord Polski w Martwym Ciągu. Magda w ostatniej próbie wyniosła, aż 145kg i wywalczyła po ciężkiej batalii Mistrzostwo Polski. Dominik Boczek, debiutant na zawodach tej rangi, w ostatniej próbie wyniósł 202,5kg w Martwym Ciągu i była to próba dająca mu złoty medal w kat. 66kg. Natalia Wyparło zdobyła brązowy medal w kategorii 47kg oraz również brązowy medal wywalczyła Magdalena Kwiatek w kategorii 63kg. Ponadto dziewczyny w składzie Magdalena Pytlak, Magdalena Kwiatek i Weronika Trojnacka uzyskały łącznie wynik, dający brązowy medal w punktacji drużynowej.

Grudzień 2017: DOMINATORZY !
W dniu 2.12.2017 w Spale odbyły się Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym. Klub Sportowy Studio Mocy reprezentowało 5 zawodników i 1 zawodniczka. Magdalena Pytlak w kategorii senior 57kg zdobyła Mistrzostwo Polski, w łączonej kategorii juniorek do lat 23 srebrny medal i puchar za 2 miejsce w klasyfikacji generalnej juniorek do lat 23. Nasza najlepsza zawodniczka podejmowała również próbę pobicia własnego rekordu Polski w Martwym Ciągu, gdzie zabrakło jedynie ułamka do dokończenia boju. Magda kończy jednak sezon spełniona, gdyż osiągnęła wszystko, co było możliwe w swojej kategorii wagowej – Mistrzostwo Polski juniorek oraz Mistrzostwo Polski seniorek.

Nasz najbardziej utytułowany zawodnik Mariusz Brito wywalczył dwa srebrne medale w kategorii do 74kg junior do lat 23 oraz senior. Tym samym poprawił lokatę w klasyfikacji seniorskiej, gdzie w zeszłym roku wrócił z brązowym medalem.

Doskonale spisała się reszta naszych zawodników. Bartosz Szczepankiewicz wywalczył Mistrzostwo Polski w kat. 83kg junior do lat 18, w tej samej kategorii Hubert Jemioło zajął 3 miejsce, co nas niezmiernie cieszy, gdyż zawodnik Studio Mocy zrobił ogromny postęp w krótkim czasie. Kategorię 83kg junior do lat 23 również zdominowali nasi zawodnicy. Marek Fila wywalczył Mistrzostwo Polski, a Maciej Micek srebrny medal walcząc z Markiem o złoto do ostatniego podejścia. Doskonała postawa naszych zawodników pozwoliła na zdobycie 1 miejsca drużynowo, co jest ogromnym wyróżnieniem dla naszego klubu.

Studio Mocy Trójbój

Zapraszamy do sekcji: Trójbój siłowy Kolbuszowa Rzeszów – Klub Sportowy Studio Mocy województwo Podkarpackie