Telefon: 609 184 033

Bartosz Bebło nominowany na sportowca roku 2019

Liczymy mocno na Wasze wsparcie

Jak co roku tygodnik Korso organizuje plebiscyt na sportowca roku. W tej kategorii nominację otrzymał zawodnik naszego klubu Bartosz Bebło.

Osiągnięcia w 2019 roku

Największym sukcesem naszego zawodnika było zdobycie wicemistrzostwa Europy do lat 18 w kategorii do 66kg. Oprócz srebrnego medalu Bartosz wywalczył również małe medale srebrne za przysiad i martwy ciąg.

To nie koniec sukcesów w roku 2019. W grudniu popularny „Bebeł” przystąpił do obrony tytułu Mistrza Polski i udowodnił, że kat. 66kg należy wyłącznie do niego. Wygrał nie tylko z ogromną przewagą nad drugim zawodnikiem, ale również pobił kilka rekordów Polski o czym pisaliśmy w poprzednim poście.

Rok 2020 będzie należał bez wątpienia do niego.

Jak głosować?

Głosować można na 2 sposoby. Co tydzień do tygodnika Korso dodawany jest kupon, w którym możecie oddać głos na naszego zawodnika. Kupony można przynieść do Studia Mocy wraz z ostatnim plebiscytowym wydaniem, a my zajmiemy się resztą.

Drugim sposobem głosowania jest SMS o treści SPORTOWIEC.1 na numer 7248

Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy i liczymy, że kolejny raz uda się naszemu zawodnikowi zwyciężyć w tym prestiżowym plebiscycie.